תאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   המועדון עם חני נחמיאס
  על הסיגריה האלקטרונית


  וידאו

 מהי הסיגריה האלקטרונית?
סיגריות אלקטרוניות- איום כלכלי?
10 טיפים לרוכשים סיגריה אלקטרונית
מחירה של סיגריה אלקטרונית
סיגריה אלקטרונית ומשרד הבריאות סיגריה אלקטרונית ומשרד הבריאות
אקססוריז לסיגריה אלקטרונית אקססוריס לסיגריה אלקטרונית
אופנת הסיגריות האלקטרוניות חוזרת? אופנת הסיגריות האלקטרוניות חוזרת?
סיגריה אלקטרונית חד פעמית סיגריה אלקטרונית
חד פעמית
אביזרים סיגריה אלקטרונית בהזמנה ישירה אביזרים לסיגריות אלקטרוניות בהזמנה ישירה
סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין
סיגריות אלקטרוניות –איום כלכלי?
 
מה קורה בשנתיים האחרונות סביב המוצר בעל השם הגנרי " סיגריה אלקטרונית"? מדי כמה שבועות המוצר קופץ שוב אל הכותרות על ידי התפרסמות של מחקר חדש בעד או נגד סיגריה אלקטרונית, מאמר שמישהו מפיץ כתבות אין ספור בכל פורטלי הבריאות ובירכתיים של אתרי החדשות המרכזיים.
 

הדעות נושבות כרוח משתוללת מחקרים ברטים מהשנה האחרונה אשר מצביעים על סיגריות אלקטרוניות כבריאות ושניתן להשתמש בהם ללא חשש, מנגד לקואליציה מגובשת ומתגבשת אפילו ברגעים אלו נגד המוצר החדש ישן הזה שהכרנו ב 5 שנים האחרונות.
 
ניתן לראות כי משרד הבריאות, המחלקה למלחמה בעישון שעד לא מזמן בניהולו של אדון בשם חיים הספיל גבע, מנהלים ציד מכשפות אינטנסיבי למול המוצר המהולל, זה האחרון אף שוקד בנמרצות על תיקנון הוראות והנפקת הנחיות בסטטוס של חוזרי מנכ"ל עבור כל הגופים שעם יכולה לבוא הסיגריה האלקטרונית במגע, כגון בתי ספר , אליהם נשלח חוזר מנכ"ל דחוף כבר לפני שנה המורה על איסור עישון סיגריה אלקטרונית על ידי התלמידים , אולי שכחו לרענן חוזר מנכ"ל המדבר על מניעת התלמידים לעשן סיגריות טבק רגילות ?
 
הפעילות המאומצת האינטנסיבית הזאת בעלת גוון של חריצות יוצאת דופן של פקידי מדינה מדרגות ביניים וזוטרות, מאיצות בהם  לשכנע בדרכיהם את מקורביהם הפקידים רמי הדרג יותר, את הלוביסטים הח"כים השרים המחוקקים ואת כל מי שיכל לסייע בידם , להיפטר מהמצור הקטלני על גבול האטומי שנקרא סיגריה אלקטרונית.
 באמת ניתן לקבל פרספקטיבה על מוצר תמים או רעיל ככל שיהיה דרך נקודת מבט המבטא  את יהבם של פקידוני ממשל אינטרסנטים מצחינים מאינטרסים אישיים, לעצור ככל יכולתם ולעגן בחוק (לפחות לנסות) איסור מוחלט של יבוא, שיווק, מכירה ופרסום סיגריות אלקטרוניות  בישראל- אם תרצו , למחוק כל זכר למוצר המתיימר לגמול מעישון.
 
לא מוטב היה  לחוקק אמות מידה, סטנדרטי ציות ומגבלות הגיוניות ודמוקרטיות בעבור מי שחשקה נפשו לייבא ארצה מוצר זה ? אולי היה מוטב שתשקיעו את כוחכם בהטלת "קול קורא "  לבדיקת ומחקר הסיגריות האלקטרוניות והשפעתם על גמילה מעישון ?
 
מונח שלא תעשו כן , אין לכם בכך רווח תמריץ או "פוש" מתאים לעשות כן, הרי יבואני הסיגריות האלקטרוניות הם " פישרים" זאטוטים קטנים לעומת ידידיכם האליטיסטים מקרטלי הטבק והסיגריות העולמים.
 
אותם חבורה של בלמי חירום המנתבים את כוחות השוק במושגים שקריים של " מוצר מסוכן לציבור" סכנה לציבור ושו"ת  הסיגריה האלקטרונית צחה ובטח צחה מהאינטרסים הצרים שלכם.
 
אנחנו רואים אתכם, יודעים את מעשיכם ומבינים את מניעיכם, אתם אינכם שקופים והמניעים שלכם הם על סף חצר ביזנטית.
 
אם באמת אכפת לכם מהציבור ולא לכמות השלמונים השקולה כנגד המוצר המובטחת עבור בלימתו , תקימו רגולציה ליבואנים של הסיגריות האלקטרוניות, תנו אפשרות דמוקרטית למוצר חופשי ולמיליוני החפצים בו .

   זמן אספקה ומשלוח:
  ₪20 - דואר רשום - מבוטח. עד 3 ימי עסקים 
  ₪60 - שליח עד הבית - מבוטח. עד 3 ימי עסקים 
  ₪100 - שליח עד הבית - מבוטח גוביינא מזומן. עד 3 ימי עסקים 


 

מוקד הזמנות ושרות:

 
077-6704449
getcig2015@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים