תאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   המועדון עם חני נחמיאס
  על הסיגריה האלקטרונית


  וידאו

 מהי הסיגריה האלקטרונית?
סיגריות אלקטרוניות- איום כלכלי?
10 טיפים לרוכשים סיגריה אלקטרונית
מחירה של סיגריה אלקטרונית
סיגריה אלקטרונית ומשרד הבריאות סיגריה אלקטרונית ומשרד הבריאות
אקססוריז לסיגריה אלקטרונית אקססוריס לסיגריה אלקטרונית
אופנת הסיגריות האלקטרוניות חוזרת? אופנת הסיגריות האלקטרוניות חוזרת?
סיגריה אלקטרונית חד פעמית סיגריה אלקטרונית
חד פעמית
אביזרים סיגריה אלקטרונית בהזמנה ישירה אביזרים לסיגריות אלקטרוניות בהזמנה ישירה
סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין
תנאי שימוש ורכישה באתר Get-cig סיגריה אלקטרונית

Get-cig סיגריה אלקטרונית והחברות הקשורות אליה מברכים אתכם בביקורכם באתר ומאחלים לכם חווית גלישה בריאה ומהנה.
האתר מכיל מידע שאנו מקווים שהוא מעניין, מהנה ומועיל. תשומת לבך מופנית לאזהרות הכלולות באתר באשר לזכויותיך ולזכויות של אחרים. ביצוע רכישות ממוצרינו באתר כפוף לתנאים הנקובים באתר ומהווה הסכמתך המפורשת להם.

מהו אתר Get-cig:
אתר Get-cig מכיל חנות וירטואלית לרכישת מגוון מוצריGet-cigובנוסף מהווה אתר "מארח" עבור ספקים אחרים ושונים אשר מבקשים לקבל מיקום באתר על מנת להציג בפני הגולשים אפשרות לרכישה ממוצריהם .
להל יקראו "ספקים אחרים "
אין Get-cig אחראית אחריות עקיפה או ישירה על סחורות אשר נמכרות על ידי ספקים אחרים, אין אחריות על טיב המוצרים ,תקינותם , איכויותיהם, תכונותיהם, וכל אשר מפורסם אודותיהם של המוצרים , טאקו מהווה "כפלטפורמה" למכירה בלבד עבור ספקים אחרים אשר באחריותם לספק את המוצר ולתת בעבורו אחריות (במידה וצוין שישנה אחריות) והן על ספקים אחרים לתת מענה ושירות לקוחות ללקוחות אשר רכשו את מוצריהם של " ספקים אחרים !

כללי:
1. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
2. החברה – Get-cig, משווקת מוצרי עישון אלקטרוני (להלן: "המוצרים") בישראל, לרבות עובדיה ונציגיה או מי מטעמה.

למי מיועד האתר:
Get-cigמסכימה להתקשר בעסקה מחייבת עם רוכש העומד בתנאים שלהלן ומסכים להם במפורש (ביצוע הקניה מהווה הבעת ההסכמה המתבקשת).

הרוכש יהיה:
1. תושב ישראל בן 18 שנים מלאות או יותר, הנושא תעודת זהות ישראלית רשמית, או אישיות משפטית מאוגדת ורשומה כדין בישראל וכשירה לפעול ולקבל על עצמה התחייבויות.
2. בעל דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.
3. בעל כרטיס אשראי התקף ביום ביצוע הרכישה, המונפק בישראל על ידי אחת מאלה: ויזה כ.א.ל., ויזה אלפא, ישראכרט ולאומי קארד, ובתנאי שהכרטיס מאושר לעסקאות במסמך חסר.

הזמנת מוצרים ותשלום:
1. החברה מציעה למכירה מגוון רחב של מוצרים. לרכישת המוצר יש ללחוץ על הסימון "בצע רכישה" המופיע לרוב בתחתית הדף כסימון של עגלת קניות.
2. ניתן לשלם באתר רק באמצעות כרטיסי אשראי.
3. ניתן להתחרט ולבטל את ההזמנה כל עוד לא אושרה סופית (כמוגדר בסעיף 4 להלן).
4. עם סיום תהליך ההזמנה, תבצע המערכת תהליך של קבלת אישור מחברת כרטיס האשראי לביצוע הרכישה. בהינתן האישור על ידי חברת האשראי הזמנתך תיחשב כניתנת לביצוע ("אישור סופי").
5.Get-cig עושה כמיטב יכולתה להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, אולם יתכן כי יאזלו חלק מהמוצרים. במקרה כזה, תוך 48 שעות תשלח הודעה על כך באמצעות הדואר האלקטרוני או שנתקשר אל הטלפון שצוין בתהליך הרכישה, נציע לך הצעה לרכישת מוצר חלופי במחיר דומה. אם תקבל את הצעתנו, תתוקן הזמנתך בהתאם. אם תסרב, ימחק הפריט החסר מהזמנתך ולא תשלם עבורו.

אספקת המוצרים:
1. אספקת המוצרים תעשה לאחר שחברת כרטיסי האשראי אישרה את התשלום עבורם.
2. בחישוב מועד האספקה לא נמנים ימי ששי, שבת, חגים ומועדים.
3.Get-cig תעשה כל מאמץ סביר על מנת לעמוד במועד האספקה המובטח באתר זה, אך עליך לקחת בחשבון שגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטתה עלולים לגרום לעיכובים.
4. קבלת המוצר/ים באמצעות דואר ישראל בלבד.
5. אם פרטי זיהוי שתמסור לא יהיו מדויקים, אפשר שהזמנתך תוחזר אלינו על-ידי השליח. במקרה כזה תחויב במלוא תשלום דמי המשלוח. לפיכך, נא דייק בפרטים שתמסור.

תקלות במוצר / אביזרים:
במקרה של תקלה במוצר או/ו באביזרים הנלווים יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות באתר ולנמק באופן מלא על תיאור התקלה, את המוצר הפגום יש לשלוח למוקד המשלוחים הארצי בכתובת: ת.ד. 3339 טבריה לצורך החלפה / תיקון המוצר כמו כן המשלוח החוזר היינו על חשבון הרוכש בצירוף של 15 ₪ דמי משלוח שיצורפו לחבילה / מעטפה החוזרת.

מדניות ביטולים:
במקרה של ביטול העסקה הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת מאתנו באתר זה בתוך 14 יום מיום קבלתם מסניף הדואר / מהשליח, עם החזרת המוצר או ביטול עסקה, יבוטל החיוב שחויבת למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 13% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

מחירי מוצרים ותיאורם:
מחירי המוצרים המופיעים בסמוך לתיאור המוצרים כוללים מע"מ.Get-cig שומרת את הזכות לשנות מעת לעת את מחירי המוצרים ואת תעריפי דמי המשלוח, ולכן המחיר המחייב אותה הוא זה המופיע בטופס אישור ההזמנה. השתדלנו לדייק בתיאור מוצרינו ואנו מתנצלים אם יימצא אי דיוק כלשהו באיזה מן המוצרים.

זכויות יוצרים וסימני מסחר:
האתר מכיל יצירות שונות המוגנות בזכויות יוצרים ומוצרים המסומנים בסימני מסחר אשר חלקם בבעלות Get-cig וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. אין להעתיק כל חלק מן האתר למטרה כלשהי או לעשות בו כל שימוש למעט, כמובן, מדפדוף בו וביצוע הזמנה על פי הוראותיו.

הגבלת אחריות:
Get-cig אינה מתחייבת ששירותי האתר לא ישתבשו, יופרעו או יופסקו והיא לא תישא בכל אחריות כלפיך במקרה של שיבושים או הפרעות כאמור. גלישה או שימוש באתר נעשים על אחריותך בלבד.
אחריותה של Get-cig לביצוע הזמנה מוגבלת לערך הכספי של המוצרים נשוא הזמנתך.

הגנה מפני וירוסים והתחברות עוינת:
האחריות להגן על מחשבך מפני וירוסים או למנוע התחברות עוינת או כניסה למחשבך ללא רשות מוטלת עליך. Get-cig אינה אחראית לכל נזק שייגרם למחשבך עקב כניסה לאתרה.

טכנולוגית מידע:
לנוחיותך, האתר מכיל קישורים לאתרים ושירותים ברשת האינטרנט, שאינם מופעלים על ידי Get-cig ושאין לה כל שליטה עליהם. Get-cig אינה נושאת באחריות למידע המופיע באתרים אלו והשימוש בקישורים אלו הוא באחריותך.

פרטיות וסודיות המידע:
במידע שנמסר על ידך באתר יעשה שימוש לצורך ביצוע הזמנתך, וישמר במסגרת מאגר מידע שעליו יחולו הוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981. הסכמתך לתנאי השימוש מהווה הסכמה להכללת המידע במאגר זה. Get-cig מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה, כדי לשמור עליו ולסכל פגיעה אפשרית בפרטיותם, אך עם זאת, לא ניתן לשלול תקלות באופן מוחלט.
אנו נשלח אליך מסרים בדואר אלקטרוני או בדואר רגיל בSMS על מנת להציע לך מבצעים שעשויים לעניין אותך. אם אינך מעוניין בכך, אנא ציין זאת בפרסום הראשון שיישלח אליך והחזר אותו אלינו.

תנאים נוספים:
Get-cig שומרת על זכותה לשנות את התנאים באתר זה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי.
Get-cigתקבע, לפי שיקול דעתה, אילו מוצרים ושירותים ניתן יהיה לרכוש ואת תנאי רכישתם ומחירם.
Get-cig תקבע איזה מוצרים ושירותים ניתן לרכוש באתר, וכן להגביל מכירת מוצרים ושירותים, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
Get-cig זכאית להפסיק בכל עת את פעילות האתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, לרבות הקישורים לאתרים זרים, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.
סמכות מקומית :
מכל סיבה שהיא ומכל האמור לעיל , כל ערכאה משפטית תידון בבית המשפט לתביעות קטנות אשר בטבריה בתביעות שאינן תביעות קטנות הסמכות המקומית אשר תידון בה , בית המשפט המחוזי בחיפה .

Get-cig היא הסיגריה האלקטרונית המובילה והוותיקה בישראל עם אלפי נגמלים שהפסיקו לעשן! סיגריה אלקטרונית Get-cig נוחה וקלה לשימוש וידידותית לסביבה, להזמנות: ????????  ותתחילו להיגמל כבר היום  זמן אספקה ומשלוח:
  ₪20 - דואר רשום - מבוטח. עד 3 ימי עסקים 
  ₪60 - שליח עד הבית - מבוטח. עד 3 ימי עסקים 
  ₪100 - שליח עד הבית - מבוטח גוביינא מזומן. עד 3 ימי עסקים 


 

מוקד הזמנות ושרות:

 
077-6704449
getcig2015@gmail.com
לייבסיטי - בניית אתרים